Zobacz więcej ofert pracy

Elektryk

Exeles Sp. z o. o.
śląskie
praca stacjonarna
6073 dni temu

Ogłoszenie numer: 40858, z dnia 2008-03-03

Firma budowlana działająca na rynku już 17 lat. Zatrudniamy średnio 60 pracowników. Wykonujemy głównie prace remontowe w obiektach użyteczności publicznej, spóldzielniach, większych instytucjach i przedsiębiorstwach.

Elektryk

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Poszukujemy odpowiedzialnego elektryka lub całej brygady. Praca głownie na Śląsku i polega przede wszystkim na wymianach całych instalacji elektrycznych w budynkach.

Wymagania

Doświadczenie i umiejętności w wykonywaniu kompleksowych instalacji elektrycznych. Mile widziana znajomość zagadnień związanych z systemami telewizji przemysłowej i systemów alarmowych

Oferujemy

Stałe zatrudnienie, bardzo dobre warunki płacowe uzależnione od umiejętności, możliwość szybkiego awansu w przypadku prowadzenia samodzielnego zespołu.