Zobacz więcej ofert pracy

Elektronik

Pulsar K.Bogusz Sp.J.
Kraków, okolice Krakowa
praca stacjonarna
5393 dni temu

Ogłoszenie numer: 86467, z dnia 2010-01-12

Firma PULSAR istnieje na rynku od 1994 roku. Nasza pozycja w branży wynika z doświadczenia, jakości, stałych i zadowolonych Klientów w Polsce oraz w Europie. Misją firmy jest bezkonkurencyjna obsługa branży przez dostarczanie produktów i rozwiązań technicznych: w atrakcyjnych cenach, najwyższej jakości i na dogodnych warunkach logistycznych. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Elektronik

Miejsce pracy: Kraków, okolice Krakowa

Opis stanowiska

  • uruchamianie, naprawa i montaż zasilaczy.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie-techniczne (elektronika).

Oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia.