Zobacz więcej ofert pracy

Elektronik

Tech Sp. J.
małopolskie
praca stacjonarna
5404 dni temu

Ogłoszenie numer: 79388, z dnia 2009-10-28

Tech Sp. J.

Firma zajmuję się produkcją sterowników do kotłów węglowych

Elektronik

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • Poszukujemy osoby z dobrą znajomością elektroniki do pracy w dziale projektowym i serwisie.
  • Wymagania

  • Wykształcenie średnie w kierunku elektronika.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo Jazdy Kat. "B"
  • Oferujemy

    - Możliwość rozwoju. - Praca w młodym zespole. - Wysokie zarobki.

    Poznaj

    TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

     Firma zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy producentem sterowników grzejnikowych, podłogowych, sterowników do instalacji, regulatorów pokojowych a także sterowników do kotłów na paliwa stałe, kominków oraz energii odnawialnej.