Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Elektromechanik Samochodowy

Thermo Systems Sp z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
5480 dni temu

Ogłoszenie numer: 69867, z dnia 2009-07-15

Autoryzowany przedstawiciel producenta samochodowych urządzeń chłodniczych ,działamy na rynku 9 lat , w trzech loklaizacjach zatrudniamy łącznie 27 osób

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Montaż i serwis samochodowych urządzen chłodniczych.
  • Naprawy mechaniczne, elektryczne i montaż.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Znajomość branży motoryzacyjnej,
  • Doswiadczenie w serwisie np samochodowym,
  • Elektromechanika,
  • Samodzielność kreatywność,dyspozycyjność

Oferujemy

  • Pracę w młodej rozwijającej sie firmie przy swiatowej klasy produkcie,
  • Szkolenia,
  • Motywacyjny system wynagradzania