Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Edukator oświaty

LIBRUS Adam Tlatlik Spółka Jawna
Katowice
praca stacjonarna
6224 dni temu

Ogłoszenie numer: 30884, z dnia 2007-07-02

Centrum Kształcenia Nauczycieli LIBRUS wpisane w rejestr Niepublicznych Placówek w Śląskim Kuratorium Oświaty w Katowicach zajmujące się profesjonalnymi szkoleniami dla sektora oświatowego. Główny profil działalności to szkolenia dla nauczycieli przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 20/CKN/2007

Opis stanowiska

- prowadzenie warsztatów dla nauczycieli w przedszkolach i szkołach w szczególności z dziedzin pedagogicznych oraz psychologicznych

Wymagania

- wykształcenia wyższe - doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, - umiejętność prowadzenia szkoleń i warsztatów

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego, - atrakcyjne wynagrodzenie za przeprowadzone szkolenia w formie umowy o dzieło