Praca.pl Praca łódzkie Stare Skoszewy Dziewiarz Stare Skoszewy
Dziewiarz (operator maszyn dziewiarskich)

Dziewiarstwo Maszynowe Handel Danuta Bielecka
Stare Skoszewy
praca stacjonarna
2845 dni temu

Ogłoszenie numer: 1305066, z dnia 2016-09-30

Produkcja tkanin bawełnianych.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Stare Skoszewy

Opis stanowiska

Praca w dziewiarni znajdującej się w okolicy Nowosolnej - Stare Skoszewy.

Zakres pracy:

  • obsługa maszyn dziewiarskich okrągłych
  • dbałość o jakość produktu
  • poszukujemy również osoby do przyuczenia zawodu

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn dziewiarskich – mile widziane
  • poszukujemy osób energicznych, kreatywnych, posiadających zdolności manualne
  • znajomość branży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyuczenie do zawodu dla kandydatów bez doświadczenia