Zobacz więcej ofert pracy

Dziennikarz

Polska Press Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
3178 dni temu

Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Działamy na rynkach wydawniczym, internetowym i usług poligraficznych. Jesteśmy wydawcą 20 największych dzienników regionalnych w Polsce min: Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego oraz ponad 120 tygodników lokalnych. Jesteśmy właścicielem portalu ogłoszeniowego Gratka.pl, NaszeMiasto.pl oraz ponad 30 serwisów informacyjnych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dziennikarz
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 10/2015/KR/RED/MS

Zapraszamy osoby:

Szukające pracy jak dziennikarz prasowy. Miejsce i tematyka pracy: Nowa Huta

Zadania:

  • Tworzenie tekstów dziennikarskich
  • Realizacja zdjęć i materiałów multimedialnych (zapewniamy szkolenie)
  • Tworzenie sieci kontaktów z mieszkańcami i instytucjami Nowej Huty

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy dziennikarza (preferowane dziennikarstwo prasowe)
  • Inicjatywa i umiejętność szukania nowych tematów
  • Sumienność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność efektywnego organizowania dnia pracy
  • Znajomość problematyki nowohuckiej będzie atutem

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Doświadczenie pracy w mediach
  • Twórczą atmosferę w pracy
  • Stałą formę współpracy (umowa o pracę)

Jeżeli odpowiedziałeś TAK na większość informacji które zawarliśmy w naszym ogłoszeniu to dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)". Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.