Zobacz więcej ofert pracy

Dyspozytor

ALFA-SPED Kazimierz i Małgorzata Kaczmarczyk spółka jawna
Kraków
praca stacjonarna
6597 dni temu

Ogłoszenie numer: 21022, z dnia 2006-06-24

Firma z 12-letnią tradycja, obsługująca klientów w zakresie transportu krajowego.

Dyspozytor

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za codzienne planowanie transportu, prowadzenie bieżącej ewidencji zleceń transportowych, organizację ładunków powrotnych, optymalizację tras oraz za administrowanie dokumentami transportowymi

Wymagania

wykształcenie min średnie mile widziane doświadczenie w branży spedycyjno-transportowej dobra znajomość topografii Polski biegła znajomość komputera MS Office samodzielność umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

odpowiedzialna praca dobre warunki zatrudnienia możliwość rozwoju zawodowego