Zobacz więcej ofert pracy

Dyspozytor

ALFA-SPED
Kraków
praca stacjonarna
6597 dni temu

Ogłoszenie numer: 21020, z dnia 2006-06-24

ALFA-SPED

Firma z 12-letnią tradycja, obsługująca klientów w zakresie transportu krajowego.

Dyspozytor

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za codzienne planowanie transportu, prowadzenie bieżącej ewidencji zleceń transportowych, organizację ładunków powrotnych, optymalizację tras oraz za administrowanie dokumentami transportowymi.

Wymagania

- wykształcenie min średnie - mile wuidziane doświadczenie w branży sperdycyjno-transportowej - biegła znajomość obsługi komputera (MS Office) - samodzielność - umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji - łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

- odpowiedzialna i dająca satysfakcję prace - dobre warunki zatrudnienia - możliwość rozwoju zawodowego