Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Instytucji Gospodarki Budżetowej

    Komenda Główna Policji   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor
    1 dni
    Do głównych obowiązków dyrektora instytucji gospodarki budżetowej „Centrum Usług Logistycznych” należy w szczególności: zarządzanie Centrum Usług Logistycznych, prowadzenie działalności gospodarczej zgodnie z zasadami racjonalnej gospodarki i rachunku ekonomicznego, rozwijanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
Poznań
praca stacjonarna
1232 dni temu
Ogłoszenie numer: 4542303, z dnia 2021-05-04

Biuro Komunikacji Zewnętrznej i Promocji

poszukuje kandydata na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze

Dyrektor
Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

wymiar etatu: 1

wykształcenie: wyższe

Zakres obowiązków:
  • kreowanie i koordynowanie polityki oraz strategii informacyjnej województwa wielkopolskiego
  • kompleksowe działania z zakresu promocji i spójnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • realizacja projektów z zakresu EB i CSR
  • zapewnienie i utrzymywanie kontaktów z szeroko rozumianymi środkami masowego i społecznego przekazu
  • koordynowanie pracą Biura i efektywną współpracą z Departamentami/Biurami Urzędu
Wymagania niezbędne:
  • min. 5 letni staż pracy na stanowiskach kierowniczych w obszarze promocji, marketingu
  • doświadczenie w tworzeniu strategii działań promocyjnych i marketingowych, komunikacyjnych
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii również kampanii online z naciskiem na media społecznościowe, eventów
  • znajomość narzędzi komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie i z różnymi zespołami
  • samodzielność w realizacji projektów
  • dyspozycyjność
Wymagania dodatkowe:
  • zaangażowanie i wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania
  • praktyczna obsługa MsOffice
  • umiejętności organizacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Informacje o warunkach i miejscu pracy:

Nowoczesny budynek przystosowany dla osób z niepełnosprawnością. Stanowisko związane z pracą przy komputerze, wymagające dyspozycyjności.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, pakiet socjalny.

Poznaj

Województwo Wielkopolskie UMWW

Urząd Marszałkowski - jednostka administracji samorządowej. Biuro Informacyjne Wielkopolski w Brukseli funkcjonuje w srtrukurach urzędu.