Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Hotelu

    Klient portalu Praca.pl   Rzeszów    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    2 dni
    koordynacja codziennego operacyjnego funkcjonowania hotelu, częściowe zarządzanie personelem oraz nadzorowanie prac hotelu, udział w kontroli, monitorowaniu oraz raportowaniu realizacji budżetu, prowadzenie działań marketingowych i sprzedażowych, wsparcie Dyrektora Hotelu w optymalizacji...
Zobacz więcej ofert pracy

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

LINTER Group
śląskie, Istebna, Ośrodek Rekreacyjno Szkoleniowy ZAGRON
praca stacjonarna
4587 dni temu

Ogłoszenie numer: 181699, z dnia 2012-01-23

Do Kompleksu Zagroń Istebna w Istebnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Istebna, Ośrodek Rekreacyjno Szkoleniowy ZAGRON

Opis stanowiska

  • kompleksowe zarządzanie hotelem i kadrą pracowniczą;
  • dbanie o wysoki standard jakości usług;
  • rozbudowa i aktualizowanie oferty usług obiektu;
  • koordynowanie komunikacji wewnętrznej między działami hotelu;
  • wykonywanie innych powierzonych przez Zarząd zadań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • minimum czteroletnie doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej, turystycznej lub gastronomicznej;
  • praktyczna wiedza w zakresie kierowania zespołem;
  • gotowość do pracy w godzinach popołudniowych i wieczornych oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • doskonała organizacja pracy i odpowiedzialność;
  • wysoka kultura osobista;
  • konsekwencja w działaniu;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint);
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • interesującą pracę w gronie profesjonalistów;
  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie;
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego.