Dyrektor Wydziału Promocji i Informacji

Prezydent Olsztyna
Olsztyn, Plac Jana Pawła II 1
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
12 godz. temu
Miejsce pracy: Olsztyn, Plac Jana Pawła II 1
LICZBA LUB WYMIAR ETATÓW
1

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI

Do podstawowych zadań należeć będzie:

  • Zarządzanie Wydziałem Promocji i Informacji – organizowanie pracy wydziału zapewniającej skuteczne osiąganie założonych celów.
  • Kształtowanie polityki informacyjnej, promocyjnej oraz wizerunkowej Miasta.
  • Nadzorowanie, kreowanie i wdrażanie kampanii marketingowych w zgodzie ze Strategią Promocji.
  • Budowanie wizerunku Olsztyna na arenie krajowej i międzynarodowej.
  • Koordynowanie działań informacyjnych i medialnych.
  • Zarządzanie kontaktami z mediami, nadzorowanie obecności Miasta w mediach społecznościowych.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami zewnętrznymi – współpraca z instytucjami, przedsiębiorstwami, organizacjami i miastami partnerskimi w celu realizacji wspólnych projektów oraz działań promocyjnych.
  • Zarządzanie projektami z zakresu aktywizacji społecznej.
  • Wspieranie działań związanych z estetyką miasta, ze szczególnym uwzględnieniem Śródmieścia i Starego Miasta.
  • Analizowanie efektywności działań promocyjnych – monitorowanie i ewaluacja skuteczności działań marketingowych oraz realizowanych projektów promocyjnych.
WYMAGANIA NIEZBĘDNE (WYKSZTAŁCENIE, UPRAWNIENIA, STAŻ)
  • obywatelstwo polskie,
  • wykształcenie wyższe z zakresu marketingu lub zarządzania lub public relations lub politologii lub socjologii lub ekonomii,
  • co najmniej 8-letnie doświadczenie zawodowe, w tym minimum 2 lata na stanowisku kierowniczym,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami z zakresu marketingu,
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość narzędzi marketingowych,
  • znajomość przepisów prawa dotyczących samorządu terytorialnego,
  • znajomość ustaw:
    • o finansach publicznych,
    • o dostępie do informacji publicznej,
    • o prawach autorskich i pokrewnych,
    • prawo zamówień publicznych,
    • o ochronie danych osobowych,
    • prawo prasowe.
KWALIFIKACJE DODATKOWE
  • studia podyplomowe z zakresu marketingu lub komunikacji społecznej lub public relations,
  • doświadczenie w pracy z mediami oraz w organizacji wydarzeń publicznych i kampanii informacyjnych,
  • znajomość zagadnień związanych z budowaniem marki miasta,
  • znajomość języka obcego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym.
UMIEJĘTNOŚCI
  • zarządzanie jakością realizowanych zadań,
  • myślenie strategiczne w zarządzanym obszarze,
  • zdolności analityczne,
  • zdolność kreowania nowych rozwiązań,
  • zarządzanie zespołem,
  • zarządzanie informacją,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA
  • list motywacyjny,
  • CV,
  • skan lub zdjęcie dyplomu potwierdzającego wykształcenie,
  • skany lub zdjęcia dokumentów potwierdzających, co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami z zakresu marketingu,
  • skany lub zdjęcia dokumentów potwierdzających staż pracy, w tym na stanowisku kierowniczym (świadectwa pracy, zaświadczenie o aktualnym zatrudnieniu),
  • skan lub zdjęcie dokumentów potwierdzających wymagania dodatkowe (w przypadku ich posiadania).
TERMIN I FORMA SKŁADANIA OFERT
Oferty składa się poprzez wypełnienie i przesłanie wyłącznie drogą elektroniczną formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej praca.olsztyn.eu w terminie do dnia 17- 10-2024 roku. Decyduje data wysłania formularza.

INNE INFORMACJE
Dodatkowe informacje można uzyskać u Zastępcy Prezydenta Olsztyna, ul. Wyzwolenia 30 , pok. 110, tel. 89/50 60 601,
Wszelkie informacje w sprawach rekrutacji, w tym o spełnieniu, bądź nie wymogów formalnych, można uzyskać w Wydziale Organizacji i Kadr pok. 130 tel. 89/527-97-81. Informacja o rozstrzygnięciu naboru będzie podana do publicznej wiadomości na stronie poczta.olsztyn.eu, zakładka – „Wyniki naborów”.
Przewiduje się zatrudnienie na czas określony (do 6 mc-y) z możliwością późniejszego przedłużenia umowy.

Warunki pracy na danym stanowisku pracy:
- usytuowanie stanowiska pracy: budynek wielokondygnacyjny, winda, schody,
- praca przy stanowisku komputerowym, wymagająca wysokiego stopnia samodzielności, a także bezpośredniego i telefonicznego kontaktu z pracownikami innych komórek Urzędu Miasta oraz jednostek organizacyjnych Miasta Olsztyna.

W miesiącu poprzedzającym opublikowania ogłoszenia o naborze wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Miasta Olsztyna, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych wynosił mniej niż 6%.

Informacja dodatkowa:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Olsztyna z siedzibą w Olsztynie, Plac Jana Pawła II 1;
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych – iod@olsztyn.eu;
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby aktualnej rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974r.;
4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy; od dnia zakończenia postępowania rekrutacyjnego. Po tym okresie dane zostaną usunięte. Przed upływem powyższego terminu dane zostaną usunięte w przypadku, gdy ich dalsze przechowywanie stanie się zbędne dla procesu rekrutacyjnego;
5) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a w zakresie danych podanych dobrowolnie również prawo do ograniczenia ich przetwarzania, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie i usunięcia;
6) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych;
7) podanie przez Pana/Panią danych osobowych obowiązkowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Poznaj

admininistracja samorządowa