Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Studiów Podyplomowych i MBA

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu
Wrocław
praca stacjonarna
3419 dni temu

Ogłoszenie numer: 713592, z dnia 2015-06-09

WSH we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Kreowanie i wdrażanie nowych kierunków studiów podyplomowych/MBA
  • Planowanie strategiczne w zakresie sprzedaży i marketingu
  • Promowanie oferty studiów podyplomowych/MBA w otoczeniu zewnętrznym
  • Nawiązywanie kontaktów z przedsiębiorstwami i interesariuszami zewnętrznymi
  • Organizacja zjazdów w ramach realizowanych programów studiów
  • Współpraca z prowadzącymi zajęcia
  • Nadzór nad rozliczeniami finansowymi
  • Bieżące kontakty ze słuchaczami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, a także doświadczenie w: zarządzaniu strategicznym, sprzedaży i marketingu
  • Biegła znajomość języka angielskiego mówionego i pisanego
  • Zdolności przywódcze i negocjacyjne
  • Inicjatywa, samodzielność i zaangażowanie
  • Komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy a także umiejętność współpracy z biznesem i administracją publiczną
  • Doświadczenie w tworzeniu i redagowaniu materiałów informacyjnych/ promocyjnych
  • Doświadczenie w organizacji spotkań i szkoleń
  • Umiejętność pisania i redagowania tekstów
  • Mobilność

Oferujemy

  • Praca w wymiarze pełnego etatu
  • Możliwość zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się uczelni o wysokim wskaźniku umiędzynarodowienia
  • Praca w międzynarodowym środowisku i możliwość nawiązania ciekawych kontaktów
  • Dodatkowe wynagrodzenie za skuteczność