Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Dyrektor Strefy

Powszechny Dom Finansowy sp. z o.o.
śląskie, Bielsko-Biała, Cieszyn, Skoczów,Tychy, Żory, Żywiec
praca stacjonarna
6374 dni temu

Ogłoszenie numer: 28173, z dnia 2007-04-06

Powszechny Dom Finansowy zajmuję się doradztwem i sprzedażą kredytów hipotecznych i samochodowych w własnych oddziałach oraz współpracujących punktach partnerskich.

Miejsce pracy: śląskie, Bielsko-Biała, Cieszyn, Skoczów,Tychy, Żory, Żywiec

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Dyrektora Strefy będzie odpowiedzialna za kontakty z dealerami sprzedaącymi samochody oraz komisami na określonym obszarze.

Wymagania

Wykształcenie średnie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, łatwość przyswajania wiedzy, prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Atrakcyjny system wynagrodzeń, możliwość awansu w strukturach firmy, szkolenia produktowe.