Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Dyrektor Sprzedaży

M&M Militzer & Münch Polska Sp. z o.o.
świętokrzyskie
praca stacjonarna
5346 dni temu

Ogłoszenie numer: 82230, z dnia 2009-11-27

jest znaną międzynarodową grupą oferującą najwyższej jakości, kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych, morskich. Poszukujemy:

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i koordynowanie sprzedaży w grupie M&M w Polsce i za granicą. Dyrektor Handlowy podlega Dyrektorom Operacyjnym spółek. ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Opracowanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją
  • Pozyskiwanie i prowadzenie rozmów handlowych z nowymi klientami
  • Utrzymanie i rozwijanie współpracy z obecnymi klientami
  • Zarządzanie zespołem handlowym pracującym na terenie całego kraju
  • Tworzenie budżetu
  • Tworzenie analiz wyników sprzedaży
  • Pozyskiwanie, monitorowanie i analiza danych z rynku TSL

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie
  • Kilkuletnie doświadczenie w dziale sprzedaży w branży TSL
  • Przynajmniej 3-letnie, poparte sukcesami, doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedawców (minimum 4 pracowników)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i analityczne
  • Umiejętność zarządzania zespołem, w szczególności w zakresie integrowania i motywowania podległych pracowników
  • Zorientowanie na wyniki i realizację wyznaczonych celów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność i konsekwencja
  • Kreatywność, inicjatywa i dynamizm w działaniu
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w dużej międzynarodowej firmie
  • Możliwość dokształcania i doskonalenia zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia