Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor ds. Technicznych Warszawa
Dyrektor Służby Usług Inżynierskich

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
Warszawa
dyrektor
praca stacjonarna
3 godz. temu

Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.

#SKYISNOLIMIT

Nr ref.: T/09/2024
Zadania:
  • Zapewnienie usług inżynierskich umożliwiających przygotowanie oraz realizację produkcji w obszarze obsługi liniowej, bazowej, warsztatowej, napraw strukturalnych i modyfikacji samolotów oraz ich wyposażenia
  • Kierowanie i zarządzanie zespołem inżynierów oraz nadzorowanie projektów inżynierskich pod kątem zapewnienia zgodności z normami lotniczymi
  • Opracowywanie i aktualizacja harmonogramów dla przeglądów technicznych statków powietrznych
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu osiągania optymalnych rozwiązań technicznych oraz realizacji zleconych obsług
  • Zapewnienie inżynierskiego wsparcia dla obszaru produkcyjnego przy określaniu oceny możliwości wykonania zleconych prac, metod usuwania usterek samolotów i/lub dokonywania napraw struktury oraz podwozi samolotów
  • Opracowywanie ekspertyz inżynierskich na rzecz Spółki lub Klientów oraz analiza danych produkcyjnych
  • Opracowywanie i aktualizacja MOE oraz szczegółowych procedur w zakresie działania obszaru – wdrażanie zasad, procedur oraz wyznaczanie celów operacyjnych
  • Nadzór nad prowadzeniem działań naprawczych wynikających z audytów
  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość i budżet realizowanych projektów
Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku menedżerskim w dziale inżynierii lub pokrewnym
  • Wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie lotnictwa, inżynierii mechanicznej lub pokrewnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz złożonymi projektami
  • Znajomość nowoczesnych technologii i narzędzi inżynieryjnych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Zorientowanie na Klienta, otwartość na zmiany oraz inicjowanie zmian przekładających się na optymalizację procesów
  • Znajomość branży lotniczej - norm i regulacji lotniczych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dołącz do zespołu specjalistów, dla których praca jest pasją. Rozwiń z nami skrzydła!

Wyślij swoje CV już dziś!

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45C, 02-146 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRK, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 225 470 099,40 zł, NIP: 522-294-67-95, REGON: 142321116 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i CV w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Poznaj

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest częścią Polskiej Grupy Lotniczej i jednym z największych MRO (Maintenance, Repair and Overhaul) w Europie.

Oferujemy kompleksowe usługi techniczne dla wąsko- i szerokokadłubowych statków powietrznych, obejmujące obsługę bazową, liniową oraz warsztatową, a także usługi malowania i estetyki. Jako Autoryzowane Centrum Obsługowe Embraer, zapewniamy najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

LOTAMS jest również certyfikowaną organizacją szkoleniową EASA PART-147, umożliwiającą mechanikom lotniczym zdobywanie i rozwijanie swoich kwalifikacji, niezbędnych m.in. do uzyskania licencji.

LOTAMS to MRO z prawie 100-letnim doświadczeniem, które tworzą jedni z najlepszych specjalistów w branży. Obecnie jest to już ponad 1 700 pracowników. Postaw na LOTAMS i rozwijaj swoją karierę w gronie ekspertów!

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj już dziś! https://kariera.lotams.com/