Dyrektor Salonu

Vision Express Polska Sp. z o.o.
Warszawa, CH Reduta
dyrektor
umowa o pracę / na zastępstwo
praca stacjonarna
2 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa, CH Reduta
Twój zakres obowiązków
  • jako Dyrektor Salonu Vision Express odpowiadasz za zarządzanie, pracę z zespołem, realizację wyników sprzedażowych i obsługę Klienta na najwyższym poziomie.­­­­­­
  • realizacja wskaźników sprzedażowych (KPI)
  • kierowanie podległym zespołem Pracowników Salonu
  • nadzorowanie pracy salonu
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji i raportowanie zgodnie ze standardami firmy
  • wyznaczanie celów i skuteczne motywowanie podległego zespołu
  • obsługa Klienta i aktywna sprzedaż
  • udział w szkoleniach i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych
Nasze wymagania
  • lubisz sprzedaż i masz doświadczenie w zarządzaniu sklepem (2-3 lata)
  • sprawnie analizujesz wskaźniki sprzedaży i masz doświadczenie w pracy na celach i budżetach sprzedażowych
  • jesteś w stanie myśleć perspektywicznie i konsekwentnie dążysz do celu
  • chcesz pracować w branży na styku mody i medycyny
  • nie obawiasz się wyzwań i jesteś ambitną osobą
  • potrafisz budować autorytet w zespole ekspertów i wiesz, jak prowadzić swoich pracowników do zwycięstwa
  • potrafisz sprawnie motywować swój zespół: zarówno chwalić, jak i wymagać
  • sprawnie budujesz relacje z klientami i dbasz o ich zadowolenie
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • pracę w wymiarze pełnego etatu
  • wynagrodzenie podstawowe + premie sprzedażowe
  • pełne wdrożenie do pracy i wsparcie ze strony zespołu
  • ubezpieczenie medyczne i kartę sportową
  • bony podarunkowe i zniżki
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Z ponad 200 salonami sprzedaży, Vision Express od ponad 20 lat jest liderem w swojej branży. Jesteśmy częścią Grand Vision, międzynarodowej grupy obecnej w 44 krajach i zatrudniającej ponad 25 000 pracowników w ponad 6000 wysokiej klasy salonach optycznych. Jesteśmy stabilną i prężnie rozwijającą się firmą, dla której Klient jest największą wartością. Poszukujemy ludzi ambitnych, którzy będą dzielić z nami sukces.