Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Dyrektor pionu wydawniczego

ELAMED E. i R. CHOLEWA SPÓŁKA JAWNA
Katowice
praca stacjonarna
4743 dni temu

Lider rynku prasy branżowej w Polsce poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
  • Zarządzanie podległymi redakcjami w obrębie pionu;
  • Realizacja przedsięwzięć wydawniczych;
  • Odpowiedzialność za wynik finansowy;
  • Utrzymywanie i kształtowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi;
  • Inicjowanie nowych kierunków rozwoju podległych działów;
  • Rozwijanie oferty produktów mediowych w branży;
  • Promocja firmy na rynku.
Wymagania:
  • Osobowość lidera;
  • Zdolności planistyczne;
  • Zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji;
  • Komunikatywność, dynamizm, energiczność, samodzielność;
  • Otwartość na zmiany, innowacyjność w działaniu;
  • Orientacja na ekonomiczną efektywność;
  • Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w mediach.
Oferujemy:
  • Możliwość szerokiego rozwoju własnych kompetencji i kreatywności;
  • Pogłębianie doświadczeń;
  • Umocnienie wizerunku biznesowego;
  • Liczne kontakty branżowe;
  • Duży wpływ na rozwój firmy;
  • Samodzielność działania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).