Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Dyrektor Oddziału

YUSEN AIR & SEA SERVICE Co., Ltd. (S.A.) PRZEDSTAWICIELSTWO
Kraków
praca stacjonarna
6744 dni temu

Ogłoszenie numer: 19779, z dnia 2006-05-02

YUSEN AIR & SEA SERVICE Co., Ltd. SPEDYCJA LĄDOWA, LOTNICZA I MORSKA

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

- zarządzanie Oddziałem (nadzorowanie bieżącej działalności); - zarządzanie Przedstawicielstwem firmy (odrębna jednostka strukturalna); - kontakty z klientami i partnerami Oddziału i Przedstawicielstwa, ze szczególnym uwzględnieniem inwestorów japońskich; - promocja usług firmy i pozyskiwanie nowych klientów (częste podróże służbowe krajowe i zagraniczne).

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe; - biegła znajomość jęz. angielskiego i japońskiego w mowie i piśmie; - znajomość rynku usług logistycznych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej; - długoletnie doświadczenie jako specjalista ds. kontaktów z klientami.

Oferujemy

- mieszkanie służbowe; - samochód służbowy.