Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Dyrektor lub Z-ca Dyrektora ds. handlu krajowego i zagranicznego

Ekoland
śląskie
praca stacjonarna
4914 dni temu

Dynamicznie rozwijająca się firma w Tarnowskich Górach w branży spożywczej posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku krajowym i zagranicznym zatrudni osoby na stanowisko

Zadania:
  • wysoki poziom obsługi klienta instytucjonalnego i indywidualnego
  • zapewnienie jak najlepszych wyników sprzedaży, kontrola i optymalizacja kosztów
  • utrzymanie pożądanego wizerunku firmy w terenie
  • kontakty z klientami obecnymi oraz potencjalnymi
  • ustalanie i negocjacje warunków handlowych z klientami
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o kierunku handlowym
  • kilku letnia praktyka na w/w stanowisku – mile widziana praktyka w branży spożywczej
  • biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność kierowania zespołem pracowników
  • znajomość programów komputerowych
  • pełna samodzielność, dyspozycyjność oraz kreatywność
Oferujemy:
  • praca w rozwijającej się firmie z możliwością awansu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjna praca w młodym zespole współpracowników
  • możliwość zakwaterowania