Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Logistyki

Praca.pl Sp. z o.o.
Katowice
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
143 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Twój zakres obowiązków
  • Opracowywanie i wdrażanie długoterminowej strategii dla działu logistyki
  • Zarządzanie codziennymi operacjami logistycznymi
  • Inicjowanie i wdrażanie projektów rozwojowych z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi
  • Kontrola kosztów operacyjnych działu logistyki, usprawnianie procesów logistycznych w celu redukcji kosztów i zwiększenia efektywności
  • Zarządzanie zespołem - rekrutacja, szkolenie i rozwój personelu logistycznego
  • Zapewnienie zgodności z przepisami bezpieczeństwa i przepisami prawa
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane na kierunkach takich jak logistyka, transport, zarządzanie lub pokrewne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze Logistyki
  • Doświadczenie w opracowywaniu, wdrażaniu i optymalizacji systemów logistycznych
  • Dobra znajomość systemów zarządzania magazynem i transportem oraz planowania zasobów przedsiębiorstwa
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, rozwiązywania problemów i organizacyjne
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie i skutecznego ustalania priorytetów
  • Czynne prawo jazdy kat. B
To oferujemy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Komfortowe i nowoczesne biuro
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, karta sportowa, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie wypoczynku, dodatkowe świadczenia socjalne, paczki świąteczne dla dzieci i wiele innych

Poznaj

Praca.pl