Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Dyrektor kreatywny

Firma Projektowo-Reklamowa Niedzielski
Kraków
praca stacjonarna
5780 dni temu

Ogłoszenie numer: 49623, z dnia 2008-09-19

Zajmujemy się reklamą. Po prostu.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Nadzór nad projektami prowadzonymi przez naszą agencję. Udział w tworzeniu kreacji oraz ich prezentacja przed klientem.

Wymagania

  • Kreatywność, oryginalność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Interesujące portfolio
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Doskonałe zorganizowanie własnej pracy
  • Oferujemy

    Interesująca praca, pełne wyzwań projekty, satysfakcjonujące zarobki, miła atmosfera pracy, nowe doświadczenia.