Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Instytucji Gospodarki Budżetowej

    Komenda Główna Policji   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor
    1 dni
    Do głównych obowiązków dyrektora instytucji gospodarki budżetowej „Centrum Usług Logistycznych” należy w szczególności: zarządzanie Centrum Usług Logistycznych, prowadzenie działalności gospodarczej zgodnie z zasadami racjonalnej gospodarki i rachunku ekonomicznego, rozwijanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Kreatywny

eFirst Group Sp. z o.o. Sp.k.
Warszawa
praca stacjonarna
1691 dni temu

EFIRST ASIA to lider rynku e-commerce w Azji Południowo-Wschodniej.
Specjalizujemy się w przygotowaniu kompleksowych strategii budowania i promowania marki oraz zarządzania nią na wszystkich poziomach działalności. Aktualnie działamy na rynkach Indonezji, Tajlandii i Wietnamu. Aktywnie wchodzimy na kolejne rynki na całym świecie. Pełnymi garściami czerpiemy z doświadczenia specjalistów w naszym back-office w Polsce. Korzystamy z własnego know-how i doświadczenia, aby w pełni wykorzystać rosnący potencjał rynku e-commerce w Azji Południowo-Wschodniej i nie tylko.

Codzienna praca naszych azjatyckich i globalnych partnerów wspierana jest przez warszawski zespół EFIRST, do którego aktualnie poszukujemy najlepszego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DK/01/2020
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • tworzenie identyfikacji wizualnej naszych produktów, które wprowadzamy na rynki na całym świecie
  • koordynowanie zespołu grafików, aby pod Twoim przewodnictwem tworzyli jeszcze lepsze kreacje
  • wsparcie zespołu marketingu w zakresie utrzymania spójnej komunikacji dla naszych brandów
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Dyrektora Kreatywnego - minimum 5 lat
  • udokumentowane w portfolio osiągnięcia artystyczne z zakresu tworzenia nowych marek, rebrandingu
  • praktyczna znajomość nowoczesnych technik multimedialnych, social mediów i technologii wydawniczych
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego (oferujemy również firmowe kursy)
  • umiejętność wprowadzania twórczej atmosfery pracy, kierowania zespołem i motywowania pracowników
OFERUJEMY:
  • ekscytującą i rozwijającą pracę w międzynarodowej, innowacyjnej firmie - liderze performance marketingu na rynkach Azji Południowo-Wschodniej
  • dużo samodzielności i zaufania
  • faktyczną szansę na rozwój w wielu obszarach
  • atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z Twoimi umiejętnościami
  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
  • pachnące nowością biuro w pięknym budynku w centrum Warszawy (ul. Piękna)
  • decydujący wpływ na pracę zespołu przy tworzeniu nowych produktów

 Jesteś gotowy na pracę w ambitnym, dynamicznym i kreatywnym zespole specjalistów z całego świata? Zapraszamy!

Administratorem danych osobowych Kandydatów gromadzonych w niniejszym procesie rekrutacji jest Efirst Group Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą i adresem w Warszawie (00-549) ul. Piękna 18.

Uprzejmie informujemy, iż przesłanie odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie rekrutacyjne jest równoznaczne z wyrażeniem przez Kandydata zgody na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu.

Dane osobowe gromadzone w toku niniejszej rekrutacji zostaną powierzone dostawcom usług wykorzystywanych przez Administratora w procesie rekrutacji, w szczególności podmiotowi Praca.pl Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Warszawie (00-493) ul. Bolesława Prusa 2.

Podanie przez Kandydatów danych osobowych jest dobrowolne, są one wykorzystywane wyłącznie do celów rekrutacji i będą przetwarzane do 12 miesięcy od daty rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Każdemu z Kandydatów przysługuje prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych lub zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania: dostępu do treści swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
Wszelkie pytania w zakresie ochrony i przetwarzania danych osobowych przez Administratora prosimy kierować na adres: jobs@efirst.asia