Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Biura Systemów Zarządzania i Kontroli Jakości

    PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Opis stanowiska Nadzorowanie pracy podległego Działu Systemów Zarządzania w poszczególnych zakładach spółki, Nadzorowanie pracy podległego Działu Kontroli Jakości w poszczególnych zakładach spółki, Realizowanie funkcji Pełnomocnika Zarządu ds. Systemów Zarządzania - decyzją...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Jakości

IBSS BIOMED S.A.
Kraków
praca stacjonarna
1660 dni temu

Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna

Ekspert w dziedzinie szczepionek i probiotyków.

Cechują nas rozwiązania oparte na wiedzy i nowatorskie pomysły, których wynikiem są
innowacyjne, oryginalne, opatentowane produkty,
sprzedawane w ponad dwudziestu krajach.

Obecnie do pracy poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

PION JAKOŚCI

OPIS STANOWISKA:
  • zarządzanie Pionem Jakości (Dział Kontroli Jakości, Dział Zapewnienia Jakości, Dział Walidacji i Kwalifikacji)
  • nadzór jakościowy nad farmaceutycznym systemem jakości, systemem jakości ISO 22000 oraz ISO 13485
  • podejmowanie decyzji w sprawie funkcjonowania i doskonalenia farmaceutycznego systemu jakości, systemu jakości ISO 22000 oraz ISO 13485
  • utrzymywanie farmaceutycznego systemu jakości, systemu jakości ISO 22000 oraz ISO 13485 zgodnego z wymaganiami prawa i norm jakościowych oraz bieżące dostosowywanie do zmian w aktach prawnych, normach i wytycznych
  • ciągłe doskonalenie farmaceutycznego systemu jakości, systemu jakości ISO 22000 oraz ISO 13485 poprzez wdrażanie usprawnień w procesach, dokumentacji, przepływie informacji
  • wskazanie kierunków i doradztwo dla Zarządu w zakresie wymagań GxP i zagadnień związanych z jakością produktów
  • opiniowanie / weryfikacja / zatwierdzanie dokumentacji farmaceutycznego systemu jakości, systemu jakości ISO 22000 oraz ISO 13485
  • nadzór nad terminową realizacją Przeglądów Jakości Produktu (PQR/APR)
  • nadzór nad Dokumentacją Główną Miejsca Prowadzenia Działalności, Księgą HACCP, Zezwoleniem na wytwarzanie produktów leczniczych
  • udział w projektach dotyczących: nowych inwestycji, modernizacji obszarów GxP, optymalizacji procesów technologicznych, wdrożeń nowych produktów, procesów, dokumentacji
  • kontakty z Agencjami Rządowymi w kraju i poza granicami kraju oraz z kontrahentami
  • organizacja, udział i nadzór nad realizacją Przeglądów Jakości
  • nadzór nad realizacją działań korygujących i zapobiegawczych wynikających z Audytów i Inspekcji
  • reprezentowanie Pionu Jakości podczas Audytów i Inspekcji oraz na zewnątrz Zakładu
PROFIL KANDYDATA:
  • wykształcenie wyższe, preferowane: biologiczne, chemiczne, biotechnologiczne lub farmaceutyczne
  • bardzo dobra praktyczna znajomość wytycznych GMP, GLP, Ph. Eur. , WHO, HACCP, prawa farmaceutycznego oraz aktualnych przepisów, wytycznych i trendów dla przemysłu farmaceutycznego
  • doświadczenie w branży farmaceutycznej (produkcja sterylna i niesterylna) na stanowisku kierowniczym / zarządzającym w obszarze jakości / zapewnienia jakości
  • umiejętność właściwego zarządzania, motywowania i budowania relacji podległego zespołu
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu
  • dobra znajomość języka angielskiego, zapewniająca swobodną komunikację
OFERUJEMY:
  • możliwość długofalowej współpracy, w oparciu o umowę o pracę
  • duże wyzwania zawodowe
  • dobrą atmosferę w zespole
  • możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
  • dofinansowanie do płatnej opieki medycznej
Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji  (Administratorem danych zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) jest: IBSS BIOMED S.A., Al. Sosnowa 8, 30-224 Kraków)”.

Administratorem danych osobowych pracowników, współpracowników i kandydatów do pracy jest Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna, al. Sosnowa 8, 30-224 Kraków. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz  uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne.  Dane są przechowywane przez czas określony w szczególnych przepisach prawa. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i obowiązek zgłaszania administratorowi zmiany danych osobowych. Osoby, których dane dotyczą, mogą kontaktować się z Inspektorem ochrony danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych oraz mają obowiązek zgłaszać do Inspektora wszelkie incydenty i naruszenia dotyczące bezpieczeństwa danych osobowych do których przetwarzania są upoważnione. Dane kontaktowe IOD: daneosobowe@biomed.pl