Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec
Dyrektor Handlowy oraz pracownicy działu handlowego (branża - produkcja dla motoryzacji i AGD)

Kancelaria Finansowa Maciejewski & Bielecki
Sosnowiec
praca stacjonarna
6361 dni temu

Ogłoszenie numer: 26467, z dnia 2007-02-15

Dla naszego Klienta- rozwijającej się firmy produkcyjno-usługowej w branży motoryzacyjnej, AGD – tworzywa sztuczne i montaż , poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr Ref.: 1201/DH i 1202/PDH

Opis stanowiska

- monitorowanie i analiza rynku, - nawiązywanie kontaktów handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy z nowymi partnerami biznesowymi, - prowadzenie analiz marketingowych, - kreowanie wizerunku firmy i reprezentowanie firmy na zewnątrz, - kontrola wyników i raportowanie do Zarządu Spółki, - rozwijanie działu handlowego , nadzór nad podległymi pracownikami i organizowanie ich czasu pracy,

Wymagania

- znajomość rynku produktów i usług z branży – doświadczenia w sprzedaży dla klientów z rynku motoryzacyjnego i AGD ( producentów ), - wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne, - doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym oraz we współpracy z przedstawicielami handlowymi, - doświadczenia w zakresie tworzenia planów sprzedażowych oraz ich realizacji, - bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( włoski, niemiecki będzie dodatkowym atutem ), - umiejętność kreatywnego myślenia, - komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy, - umiejętność delegowania zadań, motywowania, kontrolowania.

Oferujemy

- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy - możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych - uczestnictwo w rozwoju firmy i budowaniu jej wizerunku