Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
DYREKTOR HANDLOWY DS. STOLARKI ALUMINIOWEJ

HEFAL SERWIS S.A.
śląskie
praca stacjonarna
5039 dni temu

Ogłoszenie numer: 117095, z dnia 2010-09-29

Hefal Serwis S.A. z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, jeden z największych na południu Polski producent stolarki aluminiowej oraz największy polski producent sztucznych lodowisk, spółka notowana na NewConnect – Rynku Akcji Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, poszukuje doświadczonej osoby, która obejmie stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Aktywne nawiązywanie relacji biznesowych,
  • Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami,
  • Zarządzanie procesem ofertowania i negocjacji kontraktów przy ścisłej współpracy z Zarządem Spółki,
  • Monitorowanie rynku budownictwa przemysłowego.

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży na rynku budowlanym (preferowane w zakresie stolarki budowlanej, szkła, akcesoriów dla stolarki, pokrewne),
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane w zakresie Budownictwa),
  • Miejsce zamieszkania – województwo śląskie,
  • Doświadczenie w kontaktach biznesowych na rynku inwestycyjnym,
  • Znajomość rynku budownictwa przemysłowego,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Orientacja biznesowa.

Oferujemy

  • Pracę na jednym z kluczowych stanowisk w Spółce Akcyjnej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz dodatkowe wynagrodzenie wynikające z systemu prowizyjnego,
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.