Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Techniczny

    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" S.A   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Główne zadania: Odpowiedzialność za jak najbardziej efektywne wykorzystywanie potencjału przewozowego technicznego Spółki, Odpowiedzialność za terminowość, kompletność i racjonalność ekonomiczną ofert składanych w przetargach przewozowo technicznych w których Spółka występuje...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor ds. Transportu Warszawa
Dyrektor ds. Utrzymania Taboru Kolejowego

HRK S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3971 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.

Naszym Klientem jest firma będąca przewoźnikiem kolejowym, która obecnie poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

województwo: mazowieckie

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadała m.in. za:

  • Zapewnienie optymalnej sprawności technicznej i eksploatacyjnej firmy w celu realizacji zaplanowanej i zleconej ekspedycji transportem kolejowym.
  • Podejmowanie działań dotyczących obniżenia kosztów działalności infrastruktury technicznej.
  • Nadzór nad utrzymaniem odpowiedniego poziomu technicznego infrastruktury (prace konserwacyjno – serwisowe, remontowe, itp.).
  • Optymalizację działań inwestycyjnych i modernizacyjnych zakładowych środków trwałych.
  • Nadzorowanie gospodarki remontowej taboru i dostosowanie go do wymagań technicznych i potrzeb klientów, optymalizację kosztów remontowych.
  • Utrzymanie w sprawności technicznej pojazdów trakcyjnych firmy oraz dzierżawionych.
  • Nadzór nad gospodarką taborową, dostosowanie taboru do wymagań technicznych i potrzeb klientów.
  • Prowadzenie polityki handlowej i inwestycyjnej w zakresie zakupu lokomotyw.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego.
  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Dyrektora.
  • Znajomości branży kolejowej.
  • Doświadczenia w zarządzaniu dużym zespołem.
  • Umiejętności negocjacyjnych.
  • Silnej orientacji na cele.
  • Doświadczenia w zakresie budowania długofalowych relacji biznesowych.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + narzędzia pracy.
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.

Lub prześlij CV na adres: kaf@hrk.eu

Prosimy także o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania