Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Dyrektor ds. Reorganizacji Grupy Kapitałowej

Energetyka Południe SA
Katowice
praca stacjonarna
6342 dni temu

Ogłoszenie numer: 30394, z dnia 2007-06-08

Energetyka Południe SA utworzona została w celu pionowego zintegrowania spółek sektora energetycznego Polski Południowej.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 1_06

Opis stanowiska

•Kierowanie jednostką organizacyjną zajmującą się przebudową grupy kapitałowej, •Opracowanie planu reorganizacji grupy kapitałowej Energetyki Południe S.A. •Reorganizacja grupy kapitałowej Energetyki Południe S.A. •Budowanie struktury organizacyjnej i modelu docelowego grupy kapitałowej Energetyki Południe S.A., •Określanie wytycznych i zadań dla poszczególnych spółek grupy kapitałowej Energetyki Południe S.A.,

Wymagania

•Wykształcenie wyższe magisterskie, ekonomiczne, •Przynajmniej dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe (preferowane będzie doświadczenie w pracy w grupach kapitałowych), w tym na stanowiskach kierowniczych związanych z finansami lub restrukturyzacją, •Doświadczenie w pełnieniu funkcji w organach spółek kapitałowych, •Znakomita organizacja pracy, •Kreatywność, •Znajomość zasad analizy ekonomiczno – finansowej przedsiębiorstw, •Praktyczne umiejętności dot. budowy modeli organizacyjnych grup kapitałowych, •Praktyczne umiejętności dot.sporządzania analiz finansowych, •Znajomość języka obcego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się, •Obsługa komputera (Word, Excel, PowerPoint), •Prawo jazdy kat. B, •Umiejętność sprawnego formułowania myśli na piśmie, •Samodzielność i punktualność, •Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

•możliwość pracy w Spółce, która będzie zarządzać jedną z największych, energetycznych grup kapitałowych w Polsce, •atrakcyjne warunki wynagrodzenia.