Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Dyrektor ds Marketingu i Public Relations

Energetyka Południe SA
Katowice
praca stacjonarna
6378 dni temu

Ogłoszenie numer: 29333, z dnia 2007-05-03

Spółka Energetyka Południe SA powstała w grudniu 2006 roku. Zasadniczym celem jej powołania jest przeprowadzenie procesu konsolidacji pionowej następujących spółek energetycznych: Południowy Koncern Energetyczny SA, ENION SA, EnergiaPro KE SA oraz Elektrownia Stalowa Wola SA.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

•Budowanie i realizacja strategii marketingowej Spółki Energetyka Południe oraz jej grupy kapitałowej, •Budżetowanie marketingowe, •Zapewnienie wysokich standardów oraz budowanie właściwego wizerunku Spółki Energetyka Południe , •Kontakt z mediami

Wymagania

•Wykształcenie wyższe magisterskie •Doświadczenie na stanowisku kierowniczym •Znakomita organizacja pracy, •Umiejętność kierowania zespołem, •Znajomość języka angielskiego (lub niemieckiego) w mowie i piśmie, •Obsługa komputera (Word, Excel,PowerPoint), •Reprezentacyjność i pewność siebie, •Umiejętność sprawnego formułowania myśli na piśmie, •Samodzielność i punktualność, •Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

•Możliwość pracy w Spółce, która będzie zarządzać jedną z największych energetycznych grup kapitałowych w Polsce, •Atrakcyjne warunki zatrudnienia.