Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
DYREKTOR D/S TECHNICZNYCH

VIVE TEXTILE RECYCLING Sp. z o.o.
świętokrzyskie
praca stacjonarna
5444 dni temu

Ogłoszenie numer: 80542, z dnia 2009-11-09

W związku z dynamicznym rozwojem VIVE TEXTILE RECYCLING Sp. z o.o., jedna z największych Firm w Regionie Świętokrzyskim, poszukuje kandydata na stanowiska:

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

    Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku, należało będzie m.in.: zapewnienie utrzymania ciągłości i płynności produkcji, kierowanie działem technicznym, poprawa efektywności pracy działu oraz nadzór nad nowymi inwestycjami technicznymi i budowlanymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie nadzoru nad utrzymaniem ruchu w zakładzie produkcyjnym.
  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z naprawami oraz konserwacją maszyn i urządzeń.
  • Umiejętność doskonałej organizacji i koordynacji pracy grupy pracowników.
  • Zdolności negocjacyjne ,przedsiębiorczość, inicjatywa w unowocześnianiu technicznym procesów produkcyjnych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w cenionej i stabilnej firmie.
  • Przyjazne i twórcze środowisko współpracowników.
  • Udział w tworzeniu ciekawych projektów technicznych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.