Najnowsze oferty pracy

  • Kierowca / Zaopatrzeniowiec

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Ząbki    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   30,00 zł brutto/godz.
    8 dni
    Twoje zadania: Rozwożenie posiłków do klientów; Pakowanie termoportów, wynoszenie kartonów; Rozkładanie towaru w magazynie; Oczekujemy: Prawo jazdy kat. B; Zaświadczenia z badań sanitarno - epidemiologicznych; Chęci do podjęcia pracy na stałe; Kultury osobistej; Oferta pracy przeznaczona...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Dostawca Pizzy śląskie
Dostawca na skuter firmowy

TelePizza Poland Sp. z o.o.
śląskie, Katowice Sosnowiec
praca stacjonarna
4343 dni temu

Szukasz stałej pracy lub chcesz po prostu zarobić dodatkowe pieniądze?
Chcesz dostosować pracę do Twoich zajęć np. szkoły, innej pracy?
telepizza proponuje Ci pracę na stanowisku:

Miejsce pracy:

Katowice Sosnowiec

Zakres obowiązków:
  • Dostarczanie zamówień do klientów w określonym czasie
  • Telefoniczna obsługa klientów
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy
  • Praca zmianowa również w weekendy
Wymagania:
  • Ukończone 18 lat
  • Znajomość przepisów ruchu drogowego i umiejętność jazdy na skuterze w trudnych warunkach atmosferycznych
  • Posiadanie lub gotowość do wyrobienia książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
Zapewniamy:
  • Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
  • Rozwój zawodowy (możliwość awansu na stanowiska managerskie)
  • Po 6 miesiącach pracy Dodatkowy Pakiet Medyczny
  • Zniżki na pizze do 65%
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
Nie zapomnij dopisać klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Telepizza Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."