Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Doradca Telekomunikacyjny

Telecomm sp. z o.o.
Kraków, Kraków I Okolice
praca stacjonarna
6944 dni temu

Ogłoszenie numer: 13245, z dnia 2005-09-13

Partner Telekomunikacji Polskiej S.A. w zakresie sprzedaży usług do Klientów Biznesowych i Indywidualnych

Miejsce pracy: Kraków, Kraków I Okolice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy Telekomunikacyjnego odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie nowych klientów i dbanie o dobre relacje z klientami

Wymagania

Wykształcenie min. średnie, doświadczenie w sprzedaży, silna motywacja do pracy, dyspozycyjność, łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Prace w branży o wysokiej dynamice popytu, Profesjonalny system szkoleń Możliwość rozwoju Pracę w młodym zespole