Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Doradca Techniki Napędu

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6864 dni temu

Ogłoszenie numer: 14267, z dnia 2005-12-02

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy- lidera w branży technik napędów poszukujemy osoby na wyżej wymienione stanowisko

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 5151 /STH

Opis stanowiska

- pozyskiwanie nowych klientów; - obsługa klientów krajowych oraz partnerów rosyjsko języcznych; - odpowiadanie na zapytania ofertowe; - rozwiązywanie problemów technicznych z klientem; - projektowanie rozwiązań dedykowanych; - obecność przy wdrożeniu oraz przeszkolenie klienta; - udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (energoelektronik, automatyk, mechatronik); - doświadczenie w branży lub pokrewne (automatyka) minimum 2 lata; - programowanie PLC; - biegła znajomość języka rosyjskiego; - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego; · obsługa komputera; - czynne prawo jazdy kategorii B; - dyspozycyjność; -· komunikatywność; · umiejętnośc nawiązywania satysfakcjonujących relacji biznesowych; - umiejętność pracy w zespole; - dobra organizacja pracy, sumienność i rzetelność; - umiejętność rozwiązywania problemów i tworzenia projektów.

Oferujemy

Klient oferuje ciekawą pracę w stabilnej firmie, korzystny system wynagrodzeń, w pełni wyposażone stanowisko pracy, samochód do podróży służbowych.