Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Techniczny

ISG Personalmanagement Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
Dąbrowa Górnicza
praca stacjonarna
5786 dni temu

Ogłoszenie numer: 53268, z dnia 2008-12-15

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży technicznej specjalizująca się w produkcji i sprzedaży najwyższej jakości produktów do wszystkich typów systemów napędowych. Od dziesiątków lat firma wyznacza wzorce w dziedzinie inżynierii i serwisu a także opracowuje specjalne rozwiązania napędów odpowiadające indywidualnym potrzebom klienta. Firma charakteryzuje się również przyjazną klientowi strukturą organizacyjną sprawdzającą się zarówno w Polsce jak i za granicą. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osoby do biura w Dąbrowie Górniczej na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr Ref.: 21236

Opis stanowiska

- Doradztwo, utrzymanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami z terenu Czech i Słowacji - Realizacja polityki i planów sprzedaży firmy - Budowa pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

- Wykształcenie techniczne - Min. 1-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - Znajomość języka czeskiego na poziomie bardzo dobrym - Znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność ich praktycznego stosowania - Wysokie zdolności komunikacyjne - Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Stałe zatrudnienie w renomowanym przedsiębiorstwie - Odpowiedzialną pracę w środowisku międzynarodowym - Możliwość poszerzenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju