Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Doradca Techniczny

Teoma S.A
Kraków
praca stacjonarna
6663 dni temu

Ogłoszenie numer: 19438, z dnia 2006-04-19

Teoma S.A

Główne dziedziny inżynierii sanitarnej, w której firma TEOMA świadczy usługi: klimatyzacja wentylacja chłodnictwo Podstawowym celem działalności firmy TEOMA jest kompleksowa obsługa klientów w ramach której zapewniamy: fachowe doradztwo, opracowanie koncepcji i projektów technicznych kompleksowe oferty zawierające specjalistyczne kosztorysy i wyceny dostawy urządzeń montaż i uruchomienie dostarczanych urządzeń usługi serwisowe w ramach gwarancji i umów po gwarancyjnych dobór oraz wycena urządzeń , obsługa klientów , koncepcje , projekty .

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Praca w biurze polegająca na sporządzaniu ofert , doborze urządzeń , komunikacji z klientami.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy: zdolności handlowych i negocjacyjnych dobrej znajomości pakietu Microsoft Office prawa jazdy kat. B Dodatkowym atutem będzie: znajomość zagadnień branżowych znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

Stałą pracę, mozliwość rozwoju , szkolenia itd.