Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
DORADCA TECHNICZNY - HANDLOWIEC

PUH INNOTEC PARTNER
Kraków
praca stacjonarna
6512 dni temu

Ogłoszenie numer: 25126, z dnia 2006-12-20

Firma INNOTEC jest producentem technicznych środków pomocniczych (chemii samochodowej) dla warsztatów mechanicznych, blacharskich, jak też lakierniczych. Generalnie zajmujemy się dystrybucją w/w produktów do serwisów samochodowych, jak też obsługą techniczną.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków kandydata na stanowisko Doradcy Technicznego będzie obsługa dotychczasowych klientów ( serwisy samochodowe), zarówno od strony technicznej jak i handlowej, jak też pozyskiwanie nowych żródeł zbytu towarów marki INNOTEC. www.innotec-world.com

Wymagania

min. średnie wykształcenie, prawo jazdy kat. b, wysoka kultura osobista, uczciwość, sumienność i zaangażowanie, łatwość nawiązywania kontaktów, mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Oferujemy

stałe zatrudnienie, szkolenia kierunkowe, motywacyjny system wynagrodzeń, duże możliwości rozwoju zawodowego, ciekawą- pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole