Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Doradca Techniczno-Handlowy

Fabryka Okien WAFAM Józef Wawrzyniak
śląskie
praca stacjonarna
5634 dni temu

Ogłoszenie numer: 56420, z dnia 2009-02-11

Fabryka Okien WAFAM. Jesteśmy wiodącym producentem okien i drzwi z PCW w systemie Deceuninck na terenie Polski. W 2004 roku otrzymaliśmy nagrodę od firmy Deceuninck Polska dla Złotego Klienta 2004 w uznaniu za osiągnięcie najwyższego poziomu obrotów. Dowodzi to naszych celów, aby produkować jak najlepszy produkt z myślą o naszych Klientach. www.wafam.pl

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • obsługa klienta indywidualnego
  • promocja i sprzedaż okien PCW w jednym z naszych salonów firmowych, na terenia miast Śląska: Chorzów, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie
  • Wiek: 28 - 35 lat
  • Doświadczenie, mile widziane: w branży budowlanej, sprzedaż lub handel,
  • Cechy charakteru: łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność i pomysłowość

Oferujemy

  • stałą pracę
  • pensja podstawowa + premie
  • szkolenia z wiedzy merytorycznej "okna PCW"