Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Doradca Techniczno Handlowy

Doradztwo Personalne Emplo
małopolskie
praca stacjonarna
4946 dni temu

Nasz Klient to Firma Handlowa z branży budowlanej, o wiarygodnej i ugruntowanej obecności na rynku. Jest importerem systemów rynnowych firmy Nicoll, elementów kanalizacji i płyt z tworzyw sztucznych, posiada 5 oddziałów, w tym Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Tychy

Pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: DTH/02/11/P

Cele i Zadania:

Podnoszenie poziomu sprzedaży poprzez :

  • Obsługa stałych klientów i podtrzymywanie relacji, doradztwo z zakresu produktów.
  • Pozyskiwanie nowych klientów w terenie.
  • Pomysł na rozwinięcie sprzedaży ukierunkowanej na inwestycje.
Niezbędne wymagania:
  • Znajomość rynku budowlanego, szczególnie rynku pokryć dachowych,
  • Min.2 lata doświadczenia w pozyskiwaniu klientów w branży budowlanej.
  • Wiedza techniczna dot. zastosowań produktów: rynny i elementy kanalizacji, płyt z tworzyw sztucznych.
  • Wykształcenie o profilu technicznym, minimalnie średnie, preferowane wyższe.
  • Prawo jazdy kat B,
  • Mobilność, dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów.

Cechy osobowości:

  • Samodzielność w organizacji pracy
  • Silna motywacja do osiągania celów
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

Oferta skierowana jest do osób potrafiących pracować w pełni samodzielnie, lojalnych, planujących związać się z firmą na dłużej.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne finanse, do negocjacji.
  • Firma zapewnia narzędzia pracy (samochód, tel,).
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)