Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Doradca Kulinarny HORECA

Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI
śląskie, Bytom, Bielsko-Biała
praca stacjonarna
5002 dni temu

Producent lodów, dystrybutor mrożonek, zaopatrzenie gastronomii (HoReCa)

Miejsce pracy: Bytom, Bielsko-Biała

Zadania:
  • budowanie zespołu  sprzedaży
  • nawiązywanie i utrzymanie  współpracy z klientami firmy
  • doradztwo kulinarne
  • przygotowanie oferty gastronomicznej

Wymagania:
  • wykształcenie gastronomiczne
  • doświadczenie w branży HORECA
  • doświadczenie w zarządzaniu personelem
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległemu zespołowi
  • wiedza na temat procedur pracy gastronomii

Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer )
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy