Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
DORADCA KLIENTA

Commercial Union Polska Sp. z o.o.
małopolskie, TARNÓW, BOCHNIA, BRZESKO
praca stacjonarna
5537 dni temu

Ogłoszenie numer: 65659, z dnia 2009-05-20

Ogólne informacje o firmie i możliwości rozwoju kariery można znaleźć na stronie www.cu.pl oraz www.cu.pl/kariera

Miejsce pracy: małopolskie, TARNÓW, BOCHNIA, BRZESKO

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby w wieku powyżej 23 lat na stanowisko Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji. Praca polega na obsłudze klientów w zakresie szerokiej gamy produktów i usług firmy Commercial Union.

Wymagania

  • min. wykształcenie średnie,
  • komunikatywność,
  • umiejętności organizacyjne,
  • przedsiębiorczość,
  • podstawowa obsługa komputera w ramach pakietu MS Office,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

Oferujemy stabilność zawodową, duże możliwości rozwoju, elastyczny czas pracy, dobre dochody.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 5000 PLN