Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
DORADCA KLIENTA - OPIEKUN RYNKU

Powszechny Dom Finansowy Sp. z o.o.
śląskie, Miasta w województwie śląskim
praca stacjonarna
5754 dni temu

Ogłoszenie numer: 52100, z dnia 2008-11-13

Powszechny Dom Finansowy sp. z o.o. istnieje od grudnia 2003 roku. Dotychczasowa działalność spółki to sprzedaż kredytów samochodowych i hipotecznych oferowanych za pośrednictwem banków, oraz innych produktów finansowych takich jak : ubezpieczenia, fundusze inwestycyjne, otwarte fundusze emerytalne, karty kredytowe, kredyty gotówkowe, kredyty inwestycyjne na finansowanie nieruchomości przez podmioty gospodarcze, kredyty lombardowe, leasing. Na dzień dzisiejszy PDF Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie produkty kilkunastu wiodących na rynku banków i towarzystw ubezpieczeniowych na podstawie bezpośrednich umów o współpracy. Firma współpracuje obecnie z wieloma biurami nieruchomości, deweloperami, komisami samochodowymi, dealerami, pośrednikami finansowymi. Zapraszamy na naszą stronę www.pdf.net.pl

Miejsce pracy: śląskie, Miasta w województwie śląskim

Nr Ref.: DKOR+MIASTO

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Partnerami tj. komisami oraz salonami sprzedaży samochodów lub biurami nieruchomości oraz deweloperami na wyznaczonym obszarze - pozyskiwanie nowych Partnerów współpracy - przedstawianie rozwiązań finansowych odpowiadających indywidualnym potrzebom Partnerów oraz ich klientom, - doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego produktu finansowego,

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku związanym z udzielaniem kredytów samochodowych lub hipotecznych jest bezwzględnie wymagane. Osoby bez doświadczenia mogą wysyłać aplikacje na stanowisko Asystenta Doradcy Kredytowego nr ref. ADK + Miasto - doświadczenie w kontaktach z komisami, salonami sprzedaży samochodów lub biurami nieruchomości, deweloperami, biurami kredytowymi - zdolność szybkiego uczenia się - łatwości w nawiązywaniu kontaktów - średnie wykształcenie - prawo jazdy kat. B - dążenie do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy

W okresie próbnym: - szkolenie z produktów oferowanych przez PDF - służbowy samochód, komputer, telefon Po okresie próbnym: - możliwość otwarcia Punktu Obsługi Klienta kierowanego przez doradcę (w miastach gdzie nie ma placówki własnej PDF) - możliwość zatrudnienia doradcy Asystenta Ponadto: - ciekawy zawód dla ambitnych, łatwo uczących się osób - praca w młodym, dynamicznym zespole. - dużą samodzielność w pracy - szkolenia z zakresu sprzedawanych produktów organizowane przez firmę oraz współpracujące banki i towarzystwa ubezpieczeniowe - pracę o dużym prestiżu