Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Dąbrowa Górnicza
Doradca Klienta Biznesowego

RAMSAT S.A.
Dąbrowa Górnicza
praca stacjonarna
4886 dni temu

Ogłoszenie numer: 135698, z dnia 2011-03-01

Ramsat S.A jest autoryzowanym Partnerem PTK Centertel operatora sieci Orange, liderem w sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Zdobyte przez nas doświadczenie gwarantuje najwyższy poziom współpracy oraz profesjonalną obsługę klientów. Prowadzimy ją za pośrednictwem naszych wyspecjalizowanych Konsultantów Biznesowych. Zapraszamy na Naszą stronę internetową http://www.ramsat.pl/

W chwili obecnej, w związku z rozwojem biura handlowego poszukujemy przedsiębiorczych handlowców na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr Ref.: DKB

Opis stanowiska

  • sprzedaż oferty biznesowej sieci Orange w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw,
  • negocjacje handlowe, pozyskiwanie nowych klientów
  • tworzenie dla klientów, indywidualnych rozwiązań telekomunikacyjnych,
  • opiekę nad istniejącymi klientami sieci poprzez dostęp do wewnętrznej bazy PTK Centertel,
  • realizację celów sprzedażowych

Wymagania

Poszukujemy osób, które:

  • posiadają doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i/lub telefonicznej,
  • potrafią organizować sobie czas pracy,
  • są komunikatywne i asertywne, a jednocześnie przejawiają bardzo wysoką kulturę osobistą,
  • cechuje je duża motywacja i pragnienie osiągnięć,
  • są konsekwentne w działaniu i wytrwałe,
  • mają aktywne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • interesującą i samodzielną pracę na bardzo wysokim poziomie,
  • dużą niezależność, profesjonalne wsparcie koordynatorów sprzedaży
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia dające możliwość osiągania ponadprzeciętnych wyników finansowych,
  • sprawdzony system wdrożenia i szkoleń pozwalający rozwinąć swoje umiejętności oraz poznać dynamicznie rozwijającą się branżę telekomunikacyjną,
  • dostęp do zaawansowanych technologii, nowinek i trendów w dziedzinie telekomunikacji.