Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Doradca Klienta Biznesowego Orange

Fax-2 Sp.J.
śląskie, każde miasto w Twoim Województwie: śląskie, pomorskie, zachodniopomorskie, opolskie, mazowieckie, małopolskie, łódzkie
praca stacjonarna
4941 dni temu

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem PTK Centertel, operatora sieci Orange. Dynamiczny rozwój firmy owocuje ciągłym zwiększaniem liczby salonów Orange oraz Konsultantów KKB na terenie całej Polski. Sieć nasza umocniła swą pozycję na Rynku Biznesowym za pośrednictwem prężnie działającej sieci dedykowanych dla Firm Konsultantów Klientów Biznesowych. Dołącz do najprężniej rozwijającej się sieci!

Miejsce pracy: każde miasto w Twoim Województwie: śląskie, pomorskie, zachodniopomorskie, opolskie, mazowieckie, małopolskie, łódzkie

Zadania:
  • pozyskiwanie nowych Klientów w terenie (w Twoim regionie),
  • kontakt i utrzymanie dotychczasowych Klientów Orange,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków umów,
  • zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych,
  • budowa własnej sieci sprzedaży (dla osób szczególnie zaangażowanych).
Wymagania:
  • prawo jazdy Kat. B,
  • samochód,
  • umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • wykształcenie min. średnie,
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia (--- pomagamy w uzyskaniu bezzwrotnej dotacji z UP w wyskości do 19 tyś zł ---),
  • ambitnych, szybko uczących się, rzetelnych i uczciwych,
  • bardzo mile widziane doświadczenie w B2B oraz obsłudze Klienta.
Oferujemy:
  • stałą pracę i ścieżkę rozwoju zawodowego dla najlepszych,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych - szkolenia,
  • możliwość rozwoju osobistego, kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,
  • nienormowany czas pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (atrakcyjny system wynagrodzeń - najwyższe prowizje w kraju!!!),
  • poszukujemy pracowników do pracy na terenie całego kraju,
  • współpraca za zasadzie Sub-Agencyjnej.
Odpowiadamy na wybrane oferty. Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli wraz z podpisem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz.883)."