Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Doradca Klienta Biznesowego ds. Marketingu Internetowego

Ataxo Poland Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4847 dni temu

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: praca/2011

Nasi handlowcy są najważniejszą częścią naszej firmy, są odpowiedzialni za pozyskiwanie nowych klientów i podtrzymanie kontaktów z już istniejącymi. Ich zadaniem jest przede wszystkim telefoniczny kontakt z klientami z naszej bazy oraz proponowanie im szerokiego spektrum usług z zakresu marketingu internetowego.

Obowiązki:

  • prowadzenie wychodzących rozmów telefonicznych do klientów i informowanie ich o naszych produktach i usługach
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • podtrzymywanie dobrych relacji z klientami, odnawianie kontaktów, które już się zakończyły
  • zajmowanie się bieżącą opieką nad klientami
  • spełnianie indywidualnych i zespołowych planów / targetów
Wymagania:

Jesteś osobą, która łatwo nawiązuje kontakty z innymi ludźmi? Potrafisz obsługiwać komputer oraz internet?

Mamy dla Ciebie atrakcyjną i pełną wyzwań pracę polegającą na sprzedaży telefonicznej produktów naszej firmy.

Oferujemy:
  • profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy
  • ciekawe i pełne życia środowisko pracy
  • możliwość budowania kariery w międzynarodowej firmie zajmującej się marketingiem internetowym
  • elastyczne godziny pracy
  • współpracę na podstawie umowy agencyjnej
  • niezbędne narzędzia potrzebne do realizacji zadań
  • atrakcyjną formę wynagrodzenia powiązaną z wynikami sprzedaży
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)