Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Doradca Handlowy Plus

INTER CONSULT S.A.
Łódź, Warszawa/ Łódź
praca stacjonarna
6358 dni temu

Ogłoszenie numer: 28953, z dnia 2007-05-02

Autoryzowany Przedstawiciel POLKOMTEL S.A. - operatora telefonii komórkowej Plus.

Miejsce pracy: Łódź, Warszawa/ Łódź

Nr Ref.: G300/04/2007/(miasto)

Opis stanowiska

pozyskanie i kompleksowa obsługa klientów biznesowych w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw

Wymagania

- własna działalność gospodarcza, - posiadanie własnego samochodu, - doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, - samodzielność i odpowiedzialność w działaniu, - dyspozycyjność, - obsługa komputera, - prawo jazdy kat. B, - minimum średnie wykształcenie, - dodatkowym atutem będzie znajomość i doświadczenie w branży

Oferujemy

Atrakcyjny system prowizyjny, adekwatny do osiąganych wyników sprzedaży. Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach sprzedaży sieci telefonii komórkowej Plus. Atrakcyjny system szkoleń.