Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
doradca handlowy / ofertowanie, sprzedaż , fakturowanie,

DRACOP sp.j.
Kraków
praca stacjonarna
6515 dni temu

Ogłoszenie numer: 24343, z dnia 2006-11-16

Jesteśmy firmą o wieloletnim stażu rynkowym i handlowym w branży narzędziowej i chemii budowlanej. Podstawą i podporą naszego działania jest człowiek. Nasza firma ceni wiedzę, doświadczenie, pomysły każdego pracownika. Zapewnienie więc optymalnych warunków pracy i rozwoju jest naszym priorytetem, tak, by profesjonalizm i dobra atmosfera pracy, naszego zespołu były kreatorem działania, a potencjał każdego pracownika był jak najlepiej wykorzystany. By sprostać tym wymaganiom, oraz nowym wyzwaniom rynkowym organizujemy szkolenia, treningi naszej kadry w celu stałego podnoszenia i doskonalenia umiejętności, kwalifikacji zawodowych. Cenimy kreatywność, innowacyjność oraz umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

doradca handlowy / ofertowanie, sprzedaż, fakturowanie / praca w dziale obsługi klienta

Wymagania

wykształcenie conajmniej średnie, dobra znajomość obsługi komputera, samodyscyplina, dobra organizacja pracy, mile widziane doświadczenie,

Oferujemy

stała praca w dynamicznym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i stałego szkolenia,