Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Ruda Śląska
Doradca Handlowo - Techniczny

Work Express Sp.zo.o.
Ruda Śląska
praca stacjonarna
6775 dni temu

Ogłoszenie numer: 18400, z dnia 2006-03-02

Agencja Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Nr Ref.: 5200/P/DHT/WE

Opis stanowiska

- analiza rynku w Polsce i Europie Wschodniej, - nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych, - przygotowanie, prezentacja i kalkulacja ofert, - realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania

- doświadczenie w przemyśle ciężkim (spawalnictwo, maszyny), - doświadczenie handlowe mile widziane, - biegła znajomość języka niemieckiego, - prawo jazdy kategorii B, - obsługa komputera, - komunikatywność, - siła przebicia, - wiarygodność, - dyspozycyjność.

Oferujemy

Firma jest renomowanym niemieckim producent m.in. obudów maszyn.