Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
DORADCA HANDLOWO-TECHNICZNY

VIACON POLSKA SP. Z O.O.
świętokrzyskie, Praca w Szczecinie
praca stacjonarna
5110 dni temu

Ogłoszenie numer: 110571, z dnia 2010-08-18

Firma ViaCon Polska, należąca do europejskiej grupy ViaCon, założonej w 1986 roku, lider na polskim rynku w zakresie produkcji stalowych przepustów z blachy falistej, producent polietylenowych rur przepustowych, oferujący szeroką gamę geosyntetyków.

Miejsce pracy: świętokrzyskie, Praca w Szczecinie

Nr Ref.: DORADCA SZCZECIN

Opis stanowiska

DORADCA HANDLOWO-TECHNICZNY w ODDZIALE HANDLOWYM w SZCZECINIE.

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • wykształcenie wyższe budowlane lub ekonomiczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie w handlu B2B,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych (zdolności negocjacyjne),
  • znajomość branży drogowej, budowlanej lub wodno-kanalizacyjnej (szczególnie mile widziane doświadczenie w sprzedaży rur z tworzyw sztucznych i geosyntetyków),
  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy z zespołem,
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office, Internet),
  • prawo jazdy.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym, młodym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samochód służbowy,
  • dostęp do najnowszych technologii w zakresie budownictwa drogowego,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu,
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez pracę w międzynarodowej organizacji.