Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Doradca Finansowy ds. Kredytów Hipotecznych

Powszechny Dom Finansowy sp. z o.o.
śląskie, Bielsko-Biała, Tychy, Żory
praca stacjonarna
6088 dni temu

Ogłoszenie numer: 37645, z dnia 2007-12-14

Powszechny Dom Finansowy sp. z o.o. istnieje od grudnia 2003 roku. Dotychczasowa działalność spółki to sprzedaż kredytów samochodowych i hipotecznych oferowanych za pośrednictwem banków, oraz innych produktów finansowych takich jak : ubezpieczenia, fundusze inwestycyjne, otwarte fundusze emerytalne, karty kredytowe, kredyty gotówkowe, kredyty inwestycyjne na finansowanie nieruchomości przez podmioty gospodarcze, kredyty lombardowe, leasing.Na dzień dzisiejszy PDF Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie produkty kilkunastu wiodących na rynku banków i towarzystw ubezpieczeniowych na podstawie bezpośrednich umów o współpracy. Firma współpracuje obecnie z biurami nieruchomości oraz deweloperami w rejonie Bielska-Białej, Cieszyna, Gliwic, Jastrzębia Zdrój, Katowic, Pszczyny, Rybnika, Tychów, Żor, Żywca.

Miejsce pracy: śląskie, Bielsko-Biała, Tychy, Żory

Nr Ref.: DFHIP+MIASTO

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - sprzedaż kredytów hipotecznych w oddziałach firmy na terenie w/w miast. - przedstawianie rozwiązań finansowych odpowiadających indywidualnym potrzebom Klienta, - doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego produktu finansowego, - budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Partnerami

Wymagania

- zdolność szybkiego uczenia się - łatwości w nawiązywaniu kontaktów - średnie wykształcenie - prawo jazdy kat. B - doświadczenie w sprzedaży produktów i usług finansowych będzie dodatkowym atutem - dążenie do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy

- ciekawy zawód dla ambitnych, łatwo uczących się osób - praca w młodym, dynamicznym zespole. - dużą samodzielność w pracy - szkolenia z zakresu sprzedawanych produktów organizowane przez firmę oraz współpracujące banki i towarzystwa ubezpieczeniowe - pracę o dużym prestiżu