Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Doradca Finansowy ds. Kredytów Hipotecznych

Powszechny Dom Finansowy sp. z o.o.
śląskie, Bielsko-Biała, Tychy,
praca stacjonarna
6168 dni temu

Ogłoszenie numer: 33983, z dnia 2007-09-25

Powszechny Dom Finansowy sp. z o.o. istnieje od grudnia 2003 roku. Dotychczasowa działalność spółki skierowana była na sprzedaż kredytów samochodowych i hipotecznych oferowanych za pośrednictwem Powszechnego Domu Kredytowego we Wrocławiu S.A.. Na dzień dzisiejszy PDF posiada w swojej ofercie produkty kilku innych wiodących na rynku banków na podstawie bezpośrednich umów o współpracy. Firma współpracuje obecnie z biurami nieruchomości oraz deweloperami w rejonie Bielska-Białej, Cieszyna, Gliwic, Jastrzębia Zdrój, Katowic, Pszczyny, Rybnika, Tychów, Żor, Żywca.

Miejsce pracy: śląskie, Bielsko-Biała, Tychy,

Nr Ref.: DFHIP

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż kredytów hipotecznych w oddziałach firmy na terenie w/w miast.

Wymagania

- zdolność szybkiego uczenia się - łatwości w nawiązywaniu kontaktów - średnie wykształcenie - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- ciekawy zawód dla ambitnych, łatwo uczących się osób - praca w młodym, dynamicznym zespole. - dużą samodzielność w pracy - szkolenia z zakresu sprzedawanych produktów